trening klubowy 31 sierpnia 2021

Za nami pierwszy klubowy trening, który miał odbył się 31 sierpnia 2021. Miał miejsce na Bielanach, w lesie w okolicy ulicy Opalin.

Klubowe treningi mają spełniać kilka zadań. Po pierwsze mają integrować klubowiczów. Zespoły trenują o różnych porach, grupowo lub indywidualnie. Nie zawsze mają okazję się poznać podczas regularnych treningów. Trening klubowy ma być więc okazją do poznania się.

Po drugie mają utrzymywać zespoły w wysokiej formie. Jest wiele sytuacji, które wpływają na formę zespołów. Jedną z nich mają być klubowe treningi, odbywające się raz w miesiącu.

Po trzecie treningi te mają pobudzać klubowiczów do działań rozwijających klub. Podczas takich spotkań poruszane są różne tematy związane z nosework, z klubem, rodzą się nowe pomysły.

Co trzeba zrobić, by stać się członkiem klubu niuchaj.pl? Oto szczegóły: http://niuchaj.pl/zasady-klubu/

W treningu klubowym 31 sierpnia 2021 wzięli udział: Marta i Zaria oraz Hubert i Gucio. Nie wszyscy klubowicze mogli w nim wziąć udział. Ale następnym razem na pewno dołączy Zuzia i Bugatti. Cel treningowy był następujący: ignorowanie zapachów zwodniczych. Psy musiały poradzić sobie z zapachem karmy dla psów, sera brie, jabłka, suszonej szprotki, szynki. Jak widać nie było to łatwe zadanie. Ale zespoły poradziły sobie bardzo dobrze, dostały też wytyczne do dalszych treningów. Trening klubowy 31 sierpnia 2021 uważam za bardzo udany.

Kolejny trening klubowy odbędzie się we wrześniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Post

Wydarzenia wrzesień 2021Wydarzenia wrzesień 2021

W najbliższym czasie będę organizatorem zawodów. Wydarzenia na wrzesień 2021: Zawody nosework 100 Niedziela, 19.09.2021, 13.30-15.00Konstruktorska 6, Warszawa Cena: 80 zł Zasady:  100 przedmiotów używane zapachy: cynamon, pomarańcza (naturalne) 1 pies może